Про компанію

Про магазин

22 роки на шинному ринку

Компанія ТОВ "ТД Промагроторг», створена в 1999 році, є одним з лідерів на ринку по реалізації різноманітних шин, акумуляторів і дисків. Широкий асортимент і доступні ціни дозволяють зробити оптимальний вибір, який відповідає потребам клієнта: від комплексного постачання шинами агрохолдингу з величезним парком техніки, до простого власника особистого автомобіля.

Наші партнери

На шляху розвитку підприємства нашими партнерами стали такі вітчизняні та іноземні виробники, як «Росава», «Іста». «Sada». «Кременчуцький колісний завод». «MICHELIN», «TRIANGLE», «Goodyear», «BFGoodrich», «БШК»,«НкШЗ», «Hankook», «Matador», «SAVA», «NEXEN» і багато інших.

РОСАВА

З 2005 року ми є офіційним дилером заводу. Широкий асортимент шин - понад 250 типорозмірів – виготовляється для легкових автомобілів, комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки. Продукція виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні. Висока якість продукції, яка відповідає законодавчим нормам, міжнародним і національним стандартам, підтверджено вітчизняними та міжнародними нагородами та сертифікатами. Оптимальне співвідношення ціни і якості.

НАШІ ФІЛІЇ

Для зручності клієнтів підприємство відкрило регіональні склади в містах: Умань, Гайсин, Бердичів і Могилів-Подільський.

ШИНОМОНТАЖ

Для зручності клієнтів відкритий шиномонтажний комплекс у місті Вінниця, в якому вони можуть отримати повний асортимент послуг на придбані шини від 13 до 56-го типорозміру.

РОЗРАХУНКИ

Покупку ви можете здійснити на нашому сайті та в в офісах. Товар можна придбати як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок з урахуванням особливостей оподаткування. Доставка будь-якою поштовою службою за бажанням клієнта. Ми завжди раді Вам - нашим клієнтам!